VETERINÁRNÍ KLINIKA U NÁDRAŽÍ

ČESKÁ TŘEBOVÁ

 Pondělí  8.00 - 11.00   14.00 - 18.00
 Úterý  8.00 - 11.00   14.00 - 18.00
 Středa  8.00 - 11.00   14.00 - 18.00
 Čtvrtek  8.00 - 11.00   14.00 - 18.00
 Pátek  8.00 - 11.00   14.00 - 18.00
 Sobota  9.00 - 12.00

Náš tým


Jsme veterinární klinika zaměřená na onemocnění psů, koček, plazů a drobných savců. Na prvním místě je pro nás zdraví Vašich domácích mazlíčků a Vaše spokojenost. Kombinujeme profesionální léčbu s chápavým přístupem, respektujeme Váš názor a Vaše přání - jste to Vy, kdo ve výsledku rozhoduje o Vašem mazlíčkovi.

Naše klinika disponuje moderním přístrojovým vybavením, které nám umožňuje držet krok se současnými medicínskými trendy. Postupné rozšíření personálu umožnilo zaměření jednotlivých doktorů na určité obory. Své vědomosti nadále doplňují aktivní účastí na vzdělávacích seminářích, samostudiem či stážemi na referenčních (taktéž zahraničních) pracovištích. S řadou takových pracovišť úzce spolupracujeme a vyžaduje-li to situace, na složitější vyšetření (CT, MRI, endoskopie aj.) naše pacienty referujeme.

Plánujete-li naše pracoviště navštívit, je lepší se na vyšetření předem objednat. Ačkoliv bereme i pacienty neobjednané, objednaní mají vždy přednost a je jim zajištěna optimální doba potřebná pro vyšetření. Objednávání platí zvlášť pro plazy, drobné savce a ortopedické pacienty, neboť na pracovišti musí být přítomen lékař, jehož odborné zaměření daný obor zahrnuje.

Pro Vaše domácí mazlíčky držíme pohotovost NONSTOP na telefonu 733 616 927. V případě akutně vzniklých zdravotních problémů se na nás můžete obrátit. Než pojedete na pohotovost, vždy předem zavolejte! Ošetřující lékař nemusí být na pracovišti přítomen trvale.
MVDr. Jakub Košťálveterinární lékař
V roce 2007 promoval na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. Je členem Komory veterinárních lékařů (KVL ČR). Po pěti letech praxe založil v roce 2012 tuto kliniku. Soustavnými investicemi do vybavení rozšiřuje diagnostické i terapeutické možnosti tohoto pracoviště. Účastí na seminářích a workshopech neustále zvyšuje svou odbornost v rozsahu svých zaměření.
Zaměření
 • interní medicína
 • zobrazovací diagnostika (usg, rtg)
 • chirurgie měkkých tkání
 • ortopedie, včetně chirurgických zákroků (operace kolen, osteosyntézy zlomenin, ...)
 • zdravotní problematika plazů, včetně jejich operací
MVDr. Kamila Denkováveterinární lékařka
V roce 2011 promovala na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. Je členkou Komory veterinárních lékařů (KVL ČR). Po ukončení studia pracovala jako lékařka ve veterinární ordinaci v Teplicích. Účastní se řady seminářů týkajících se zejména nemocí psů a koček, ale i drobných savců. Členem našeho týmu je od roku 2013. V současné době je na mateřské dovolené.
Zaměření
 • interní medicína
 • chirurgie měkkých tkání
 • oftalmologie, včetně operací očí a víček
 • zdravotní problematika drobných savců, včetně jejich operací
MVDr. Tereza Janischováveterinární lékařka
V roce 2015 promovala na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. Je členkou Komory veterinárních lékařů (KVL ČR). Během studia získala praktické i teoretické zkušenosti na přední ortopedické klinice MVDr. Snášila v Brně. Po skončení studia pracovala rok jako lékařka v Břeclavi, kde se věnovala převážně interní medicíně. Členem našeho týmu je od roku 2016. V současné době je na mateřské dovolené.
Zaměření
 • interní medicína
 • chirurgie měkkých tkání
 • dermatologie
MVDr. Nikola Matějíčkováveterinární lékařka
V roce 2017 promovala na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. Je členkou Komory veterinárních lékařů (KVL ČR). Během studia absolvovala několikaměsíční praxi na prestižní klinice Jaggy v Brně. Aktivně se účastní různých seminářů a webinářů. Členem našeho týmu je od roku 2017.
Zaměření
 • chirurgie měkkých tkání
 • interní medicína
 • zdravotní problematika drobných savců, včetně jejich operací
MVDr. Andrea Štusákováveterinární lékařka
V roce 2017 promovala na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. Je členkou Komory veterinárních lékařů (KVL ČR). 08/2015 - 06/2017 Oddělení zobrazovací diagnostiky, Klinika chorob psů a koček, Veterinární a farmaceutická univerzita Brno. 07/2018 - 08/2018 Langfordvets Cardiology Services, Small Animal Referral Hospital, Langford, University of Bristol (UK). Členem našeho týmu je od 10/2017.
Zaměření
 • interní medicína
 • zobrazovací diagnostika (rtg, usg)
 • kardiologie
Bc. Lenka Coufalováveterinární sestra
Absolvovala Střední odbornou školu veterinární v Hradci Králové. V roce 2016 promovala na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno v oboru „Ochrana zvířat a welfare“. Během studia získala praktické zkušenosti v chovu zájmových i hospodářských zvířat. Zúčastnila se zahraničních stáží na veterinárních klinikách na Slovensku. Na naší klinice asistuje v ordinaci a při operacích. Věnuje se fyzioterapii psů a koček, především Dornově metodě. Členem našeho týmu je od roku 2014.
Ing. Anežka Štěpánkováveterinární sestra
V roce 2011 ukončila studium na Střední odborné škole veterinární v Hradci Králové. Následně studovala bakalářský program v oboru Kynologie a magisterský program v oboru Zájmové chovy zvířat na České zemědělské univerzitě v Praze. Během studia absolvovala praxe například v Zoo Dvůr Králové nad Labem či na Veterinární klinice v Pardubicích MVDr. Jiřího Beránka. Členem našeho týmu je od roku 2017.

Výběr z fotogalerie